GULD SMYKKER, FEM STYKKER.

GULD SMYKKER, FEM STYKKER.
3595505. GULD SMYKKER, FEM STYKKER.

18k guld: 1 broche med cabochonskåret safir, længde 5 cm; 1 ring med blå safir og små diamanter, str. 16 3/4, 1 ring med lille perle, str. 17 1/4 og to par øreringe med dyrkede perler, med stifter og bagstykker. Samlet vægt 7,6 gram.

Brugsslitage, en ørering med en defekt perle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 274