ET MODERNE FORGYLDT RAMMESPEJL.

3594140. ET MODERNE FORGYLDT RAMMESPEJL.

Med dekorativ ramme i bladstil og skrå kant spejlplade. Suspenderet fra hængende kæder. 75 cm x 60 cm.

Generelt slid med nogle mærker, ridser og små tab. Kunne godt bruge en ren. Se venligst online billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 238