LEIF WIKNER. Væglampe 1983.

LEIF WIKNER. Væglampe 1983.
3593593. LEIF WIKNER. Væglampe 1983.

I fyr, delvist justerbar.
Signeret og dateret -83.

Bredde 93
Højde 37
Dybde 16.

Bruukus slid, revner/skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

I fyr, delvist justerbar.
Signeret og dateret -83.

Bredde 93
Højde 37
Dybde 16.

Bruukus slid, revner/skader.

Antal besøg: 422