ANDERS FOGELIN. Kompositioner, 6 stk. litografier, usigneret.

3590116. ANDERS FOGELIN. Kompositioner, 6 stk. litografier, usigneret.

Bladmål 21,5 x 30 - 56 x 68 cm.

Uindrammet. Mærker vises.

Kunstner/designer

Anders Fogelin (1933–1982)

Få foretaget en gratis vurdering!

Uindrammet. Mærker vises.

Kunstner/designer

Anders Fogelin (1933–1982)

Antal besøg: 283