ÆSKE OG GRYDE SØLV BURMA.

ÆSKE OG GRYDE SØLV BURMA.
358926. ÆSKE OG GRYDE SØLV BURMA.

Udsmykkede.
Sølvstemplet: 95% Sølv Burma BS eller TS højde på kassen 15cm.
totalvægt ca. 497 gram.

God stand med mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udsmykkede.
totalvægt ca. 497 gram.

Antal besøg: 1.704