CHARLES EAMES. „Eames plastik lænestol - DAR“, Vitra.År 2013.

3588813. CHARLES EAMES. „Eames plastik lænestol - DAR“, Vitra.År 2013.

Limegrøn med forkromet stålbenstativ, etiketmærket, designet i 1950.
Ryghøjde 80 cm
Sædehøjde ca. 46 cm.

Brugsslitage
Ridser
Emblemer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 80 cm
Sædehøjde ca. 46 cm.

Brugsslitage
Ridser
Emblemer.

Antal besøg: 630