SCHWARZWALDUR, urskive af porcelæn, 18/1900-tallet.

358824. SCHWARZWALDUR, urskive af porcelæn, 18/1900-tallet.

Bredde 17,5, Højde 23 cm.

Brugsslitage.
Der mangler masser.
Bevægelsen er ikke blevet gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 17,5, Højde 23 cm.

Brugsslitage.
Der mangler masser.

Antal besøg: 1.345