BARSKAB, sekskantet, lakeret hårdttræ, 20. århundrede.

3588211. BARSKAB, sekskantet, lakeret hårdttræ, 20. århundrede.

Højde 67 cm, diameter 44 cm. En dør med en halv hylde indeni.

Betingelse for brug. Ridser. Kofangermærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 545