LASSE ÅBERG. PLANER, 2 stk, signeret Lasse Åberg.

358771. LASSE ÅBERG. PLANER, 2 stk, signeret Lasse Åberg.

Dalarnas Kunstmuseum 1989/1990.
Gävle Amtsmuseum 1983.
84 x 60 cm.

Skader, folder, gulnet, Brugsslitage.
Ikke indrammet.

Kunstner/designer

Lasse Åberg (Født 1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

Gävle Amtsmuseum 1983.
84 x 60 cm.

Ikke indrammet.

Kunstner/designer

Lasse Åberg (Født 1940)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.917