GLAS, 42 dele, "Safir", Kosta.

358761. GLAS, 42 dele, "Safir", Kosta.

Signeret Kosta.
7 rødvinsglas højde 17,5 cm.
11 hvidvinsglas højde 15,5 cm.
11 stærke vin/likør glas højde 12,5 cm.
11 seltzer/whisky glas højde 8 cm.
2 ens vinglas, højde 16,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Kosta.
7 rødvinsglas højde 17,5 cm.
2 ens vinglas, højde 16,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.849