BESTIK, nysølv, 58 stk. "Ingrid", GAB, 20. århundrede.

358720. BESTIK, nysølv, 58 stk. "Ingrid", GAB, 20. århundrede.

12 knive, længde 21,5 cm.
12 gafler, længde ca. 18 cm.
12 skeer, længde 18 cm.
12 teskefulde, længde ca. 12 cm.
6 plukkegafler, længde 12,5 cm.
2 portioner bestik, gaffel og ske.
2 smørknive.

Brugsslitage. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 knive, længde 21,5 cm.
12 gafler, længde ca. 18 cm.
12 skeer, længde 18 cm.
2 smørknive.

Brugsslitage. Rapport.

Antal besøg: 4.460