INGRID NINI LANDGREN. Model, olie på lærred, signeret.

358676. INGRID NINI LANDGREN. Model, olie på lærred, signeret.

64 x 44 cm.

ethvert farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

64 x 44 cm.

ethvert farvetab.

Antal besøg: 2.314