Rattan hylde, 20. århundrede.

Rattan hylde, 20. århundrede.
3585635. Rattan hylde, 20. århundrede.

Bredde 46 cm, højde 121 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 46 cm, højde 121 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 434