ØRERINGE LÆNESTOL, første halvdel af det 20. århundrede.

358449. ØRERINGE LÆNESTOL, første halvdel af det 20. århundrede.

Solid polstret polstring med broderi. Hæftet tilbage. Armlænsbeskyttelse og nakkepude medfølger.
Sædehøjde 40 cm.
Ryghøjde 100 cm.

Brugsslitage, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde 40 cm.
Ryghøjde 100 cm.

Brugsslitage, snavs.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 802