HELIKOPTER, Nikko „Sky Watcher“, radiostyret.

3584441. HELIKOPTER, Nikko „Sky Watcher“, radiostyret.

Højde ca. 16 cm.
Længde ca. 55 cm.
Bredde ca. 20 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet. Oplader mangler.

Tema

Toys

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 16 cm.
Længde ca. 55 cm.
Bredde ca. 20 cm.

Tema

Toys

Antal besøg: 482