BESTIKSÆT, nysølv, 65 dele, "Chippendale", 20. århundrede.

358315. BESTIKSÆT, nysølv, 65 dele, "Chippendale", 20. århundrede.

12 gafler længde 18 cm 11 knive længde 21,5 cm 12 skeer længde 21 cm 11 gafler længde 14,5 cm 2 knive længde 17,5 cm 12 skeer længde 18 cm 5 skeer længde 13 cm.

Mindre slitage og monogram signeret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 702