PHILIP STANTON. Stilleben med tekande.

3583043. PHILIP STANTON. Stilleben med tekande.

Litografi
Signeret og begrundet og nummereret „H.C.„8/10
58,5x90 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
58,5x90 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 288