BORDPENDUL, Paris B&H, 18/1900-tallet.

358172. BORDPENDUL, Paris B&H, 18/1900-tallet.

forgyldt metal, emalje urskive, længde 40 cm, højde 31 cm.

Skader, vedhæng og nøgle mangler, glas og bagklap mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.309