Sæt ELEKTRONIK, delvist Mobil projektor T30i, GPS Magellan, Sony minidisk, moderne.

358104. Sæt ELEKTRONIK, delvist Mobil projektor T30i, GPS Magellan, Sony minidisk, moderne.

Projektor, AIPTEK Pocket Cinema T30i, (bærbar projektor til mobiltelefon og medieafspillere. Lavet til iPod og iPhone.
Minidisc, SONY MD Walkman MZ-R55, (bærbar minidisc-optager) GPS, MAGELLAN eXplorist XL GPS-filmkamera, SANYO Xacti CG20 DVD-optager, SAMSUNG Ekstern DVD-brænder model SE-S084 Tablet, DENVER TAC-70041 Tastatur, LINOCELL Bluetooth-tastatur , SAMSUNG Dvd kameraoptager Model VP-DC171W Blodsukkermåler, Accu-Chek Mobile Wireless LAN, Level One Wireless LAN 11g USB Adapter m/LCD WiFi detektor Minidisk, SONY MD Walkman MZ-1.

Brugsslitage og ikke anmeldt. Nogle dele mangler strømadaptere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.506