BROCHE, sølv, muligvis Rusland, 19./20. årh.

358074. BROCHE, sølv, muligvis Rusland, 19./20. årh.

Længde 10 cm. Dekoration med perle, filigran og turkise sten.

Brugsslitage. Kantstødt på en sten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.118