STIG EINARTS. OLIE PÅ LÆRD, signeret, dateret -75.

35807. STIG EINARTS. OLIE PÅ LÆRD, signeret, dateret -75.

Billedmål 61 x 93 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 61 x 93 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 8.728