FOTOALBUM, 2 stk. En med læderbetræk, 1900-tallet.

358034. FOTOALBUM, 2 stk. En med læderbetræk, 1900-tallet.

Fotoalbum med læderrem, højde 34 cm Fotoalbum i pap, fuglemotiv, længde 33 cm.

Lås mangler på læderalbummet, ridser Fotoalbum i pap med kraftigt slid på kanterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 987