KANTINE, 7 stk, rustfrit stål.

357960. KANTINE, 7 stk, rustfrit stål.

2 stk 16x25x25 cm.
2 stk 16x25x17 cm.
3 stk 24x17x17 cm.

Slitage, ridser, enkelte buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 stk 16x25x25 cm.
2 stk 16x25x17 cm.
3 stk 24x17x17 cm.

Antal besøg: 919