POLYPHON, Tyskland omkring år 1900 og 18 metalplader.

35796. POLYPHON, Tyskland omkring år 1900 og 18 metalplader.

Valnøddekasse, litografisk billede i låg af børn, der leger.

Slitage, lågdekoration mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.230