VITRINESKABE. Birk. 1920/30'erne.

3577884. VITRINESKABE. Birk. 1920/30'erne.

Højde 145, bredde 117, dybde 37 cm.

Ridser, mærker, topdisk med pletter og brændemærker. Finértab.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 915