EDUARD VILA I FÀBREGA. En ung kvinde.

3577447. EDUARD VILA I FÀBREGA. En ung kvinde.

Olie på lærred
Signeret og dateret 1984
100x81 cm.

I god stand. Sølvbelagt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret og dateret 1984
100x81 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 731