FRANCESC TODÓ. Drue stilleben.

3577166. FRANCESC TODÓ. Drue stilleben.

Akvarel på papir
Signeret, med titlen, placeret i Alt Empordà og dateret september 1979
27x27 cm.

Oxidation. Malet metalramme. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på papir
27x27 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 377