SKOLEKØB, blik, 1940'erne.

SKOLEKØB, blik, 1940'erne.
357711. SKOLEKØB, blik, 1940'erne.

Med små rum med underliggende skuffer nummereret 1 - 42. Sortmalet metalplade.
Længde 37, bredde 28, højde 7 cm.

Mindre slitage og lidt farvetab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.000