ÖLGEMÄLDE, INFORMELL. Uformel komposition 1964, underskrevet.

357611. ÖLGEMÄLDE, INFORMELL. Uformel komposition 1964, underskrevet.

Olie på fast papir eller lærred på hardboard, signeret og dateret nederst i midten, original indramning. mål ca. Ramme 59 x 47 cm, maleri 47 x 34 cm.

Alderstegn, som supplement til stellet.

Få foretaget en gratis vurdering!

HannoVerum
Antal besøg: 1.092