CARL MALMSTEN. Skrivebord, "Nya Guldheden", Åfors Möbelfabrik.

357592. CARL MALMSTEN. Skrivebord, "Nya Guldheden", Åfors Möbelfabrik.

Højde 75, bredde 60, længde 120 cm.

Ridser, mærker, pletter.

Nøgler mangler.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, mærker, pletter.

Nøgler mangler.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besøg: 13.112