MARCEL-LOUIS BAUGNIET. Akvarel.

3575029. MARCEL-LOUIS BAUGNIET. Akvarel.

Beton sammensætning. Signeret og dateret -25
25x18 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

25x18 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 467