FRANS LORENTZ. Olie på lærred, signeret og dateret -44.

357310. FRANS LORENTZ. Olie på lærred, signeret og dateret -44.

63x73 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

63x73 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 819