Et parti tændstikkasser, 20. århundrede.

3572564. Et parti tændstikkasser, 20. århundrede.

Større parti med træ- og papirkampkasser og nogle reklameplakater.
Flere fyldt med tændstikker.
OBS: ikke transport, afhentning i Växjö!

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flere fyldt med tændstikker.

Brugsslitage.

Antal besøg: 558