SOFABORD af messing med glasplade, anden halvdel af 1900-tallet.

357233. SOFABORD af messing med glasplade, anden halvdel af 1900-tallet.

Længde 130 cm. Bredde 70 cm. Højde 50 cm.

Brugsslitage. Glasskive med mindre overfladeridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 665