JAN NALIWAJKO. olie på Panel, signeret.

357125. JAN NALIWAJKO. olie på Panel, signeret.

Ikon. Kvindefigur.
27,5 x 37 cm.

Alders slid.

Kunstner/designer

Jan Naliwajko (1938–2017)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikon. Kvindefigur.
27,5 x 37 cm.

Alders slid.

Kunstner/designer

Jan Naliwajko (1938–2017)

Antal besøg: 1.243