KROKETSPIL, „BARN-CROQUET“, 20. ÅRHUNDREDE.

3570875. KROKETSPIL, „BARN-CROQUET“, 20. ÅRHUNDREDE.

4 stykker slikkepinde.
4 stk kugler.
10 stk buer.
2 stk målpinde.
1 ark med spilleregler.
Pakkemål 52 x 20 x 5 cm.

Brugsslitage.
Original emballage med rips.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stykker slikkepinde.
4 stk kugler.
10 stk buer.
2 stk målpinde.
1 ark med spilleregler.
Pakkemål 52 x 20 x 5 cm.

Brugsslitage.
Original emballage med rips.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 191