FOTORAMAR ca 35 stk begyndelsen af 1900-tallet.

35701. FOTORAMAR ca 35 stk begyndelsen af 1900-tallet.

Oval og rektangulær, sort, forgyldt og metal. Fotostørrelser mellem 18X22 og 4X5 cm.

Skader, glas mm mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader, glas mm mangler.

Antal besøg: 1.108