KOMMODE AF MØRK EGETRÆ FRA MIDTEN AF DET 20. ÅRHUNDREDE.

3569611. KOMMODE AF MØRK EGETRÆ FRA MIDTEN AF DET 20. ÅRHUNDREDE.

med to-lags stativ over to skuffer og skabbund, udskåret med arkitektonisk motivdetalje, 168 cm høj x 122 cm bred x 43 cm dyb.

Let slid på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slid på overfladen.

Antal besøg: 245