REOLSYSTEM 1960'ERNE.

REOLSYSTEM 1960'ERNE.
3568489. REOLSYSTEM 1960'ERNE.

Fineret med teak, 1 skabsafsnit med glasdøre, 1 skrivedel med 2 skuffer, 4 hylder. 3 vægbeslag.

Skabe
Højde 38
Bredde 80
Dybde 25

Skrivedel 80x40

Reol 80x25

Beslagslængde 150 & 110

(cm pr. Stykke).

Brugsslitage, slidmærker.

Tema

Hammarö Spring Quality Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

Skabe
Højde 38
Bredde 80
Dybde 25

Skrivedel 80x40

Reol 80x25

Beslagslængde 150 & 110

(cm pr. Stykke).

Brugsslitage, slidmærker.

Tema

Antal besøg: 691