SKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

356806. SKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Dekoration med riller, perlekant, kanel og fleuroner. Bronzede detaljer. Todelt.
Længde 115, bredde 46 cm, højde 187 cm.
Se også 356563, 356794.

Brugsslitage, reparation på en luge.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Se også 356563, 356794.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.236