BRITA NORDENCREUTZ. olie på lærred.

356805. BRITA NORDENCREUTZ. olie på lærred.

Landskab med legende mand og dansende nøgne kvinder.
Signeret og dateret -24. 63x80 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.244