ARMBÅND, sølv, Wiwen Nilsson. Vægt 24,9 g.

356775. ARMBÅND, sølv, Wiwen Nilsson. Vægt 24,9 g.

Længde 19 cm. Original æske medfølger.

Brugsslitage, få ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, få ridser.

Antal besøg: 2.276