BÆNK, teak, Averskog, Lammhult, 1960'erne.

356765. BÆNK, teak, Averskog, Lammhult, 1960'erne.

Med sort blik blomsterkasse. Mærkemærke og dateret 1966.
Længde 140, bredde 45 cm, højde 43 cm.

Brugsslitage, mindre pletter på skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.969