VASER, 2 stk, stentøj, Edgar Böckman, monogram sign.

356686. VASER, 2 stk, stentøj, Edgar Böckman, monogram sign.

Højde 22 - 27,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 22 - 27,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 694