MOSSE STOOPENDAAL. olie på lærred.

356668. MOSSE STOOPENDAAL. olie på lærred.

Vinterlandskab med ræv. Signeret og dateret 1932.
79x140 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Mosse Stoopendaal (1901–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

79x140 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Mosse Stoopendaal (1901–1948)

Antal besøg: 4.809