KANDEMÅL, 5 dele, stemplet og kronet.

356611. KANDEMÅL, 5 dele, stemplet og kronet.

Højde ca 9,5- 24 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 9,5- 24 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.065