356539. SØLVSKEER, 3 stk, Sverige, 1800-tallet.
1 stemplet GAS, Q5=1870.
1 stemplet G Nordström, C6=1881.
1 stemplet CON (årsstempel mangler).
Længde 21-22 cm.
Samlet vægt 165 g.
Alder og Brugsslitage.
Ske fra 1881 med buler/retning.
CON-stadiet med reparation og brud.