PRAVOSLAV SOVAK. Komposition, farvelitografi nr. 186/260, signeret Sovak.

356364. PRAVOSLAV SOVAK. Komposition, farvelitografi nr. 186/260, signeret Sovak.

50x49 cm.

Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

50x49 cm.

Lidt gulnet.

Antal besøg: 1.613