VÆGUR, forgyldt, „Tre roser“.

VÆGUR, forgyldt, „Tre roser“.
3562351. VÆGUR, forgyldt, „Tre roser“.

Højde ca. 50 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet, der kan ikke gives nogen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 50 cm.

Antal besøg: 314