ARNE WALLSTEN. olier på lærred, 3 stk., sign.

356169. ARNE WALLSTEN. olier på lærred, 3 stk., sign.

"Charles' gamle butik, Kalmarvägen, Nybro"; 46 x 55 cm "Landmand med sine kalve"; 45,5 x 54,5 cm "Oplagte både"; 37,5 x 45,5 cm.

"Landmand med sine kalve" med let farvetab.
Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 3.626